پرداخت اینترنتی

در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه صفحه درگاه پرداخت برای شما باز خواهد شد که با ورود اطلاعات کارت بانکی و نوشتن رمز دوم کارت و اطلاعات مربوط، قادر خواهید بود مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. در این حالت وب سایت به صورت هوشمند، رسید پرداخت را برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ نشان خواهد داد.

روش های ارسال

تاریخ ارسال مرسولات

سفارشات ثبت شده هر روز به جز سفارشاتی که در ایام تعطیل ثبت می گردند، ۲۴ ساعت بعد تا ساعت ۲۱:۰۰ ارسال می‌شود. (طبق زمان بندی انتخابی مشتری)

بازه زمانی تحویل کالا

سفارشات از شنبه الی چهارشنبه به جز ایام تعطیل در بازه زمانی ۸:۰۰ الی ۱۵:۰۰ ارسال می شوند.

هزینه ارسال مرسولات

هزینه ارسال تا مبلغ 990 هزار تومان، 35 هزار تومان

سفارشات بالای 990 هزار تومان ارسال رایگان

ارسال سفارشات، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ الی ۷ روز کاری است.

در صورت تمایل مشتری با هزینه پست پیشتاز برای سفارش‌های تمامی شهرها در نظر گرفته می شود.

در حال حاضر ارسال سفارشات برای مشتریان اهوازی مانند باقی سفارشات از طریق پست ارسال می گردد و در همان بازه های زمانی 3 الی 7 روز کاری به دست شما عزیزان خواهید رسید. در تلاش هستیم تا شرایط ارسال سریع‌تر برای شما هم شهریان گرامی را فراهم کنیم. اطلاع رسانی متناسب با این فرایند از طریق سایت و شبکه های اجتماعی در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

برای اطلاع از کد رهگیری لطفا به صفحه دریافت کد رهگیری پستی مراجعه کنید و سپس  با وارد نمودن شماره موبایل و شماره سفارش خود کد رهگیری پستی خود را دریافت نمایند.

شایان ذکر است بسته بندی و ارسال سفارشاتی که از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه تا روز جمعه ثبت شده اند، به روز شنبه موکول می گردد. دریافت کد رهگیری نیز ۴۸ ساعت پس از تاریخ بسته بندی و ارسال سفارش امکان پذیر خواهد بود.

توجه

در صورتیکه بسته سفارش دارای سایز یا وزن نامتعارف بوده، هزینه ارسال و ارسال مجدد کالا طبق هزینه پستی محاسبه خواهد شد.

(وزن نامتعارف: بیشتر از سه کیلوگرم، سایز نامتعارف: بیش از ۳۰*۳۰*۲۰ سانتیمتر)

برای سفارش هایی که شامل وزن و سایز نامتعارف هستند مانند انواع شیر خشک، پوشک کودک طبق تبصره فوق محاسبه می گردد.